Ми є частиною групи компаній, яка спеціалізується на наданні комплексу тревел послуг

Aquavita – одна з найбільших тревел компаній України, яка понад 25 років організовує перевезення моряків та морських екіпажів вчасно та ефективно, незалежно від обставин.

Наші цілі

Для клієнтів
Переміщати морські екіпажі вчасно, незалежно від обставин. Будувати довгострокові, надійні відносини.
Для галузі
Підтримувати та сприяти розвитку
Для суспільства
Допомагати тим, хто цього потребує, популяризувати місцеву спадщину та дбати про навколишнє середовище

Наша історія

1993

Заснування візової компанії

1999

Акредитація київського офісу Aquavita в IATA

Заснування тревел компанії Aquavita

2001

Відкриття офісів Aquavita в Одесі та аеропорту Бориспіль

Заснування автотранспортної компані

Акредитація в Lufthansa City Cente

2004

Вступ до бізнес-спільноти EBA

2006

Заснування компанії з організації ділових та індивідуальних подорожей Aquavita-Tour Lufthansa City Center

2009

Співзаснування МТА7

2012

Відкриття офісу в аеропорту «Одеса»

2016

Відкриття компанії з організації MICE заходів Aquavita Event

2017

Розробка онлайн-сервісу бронювання авіаквитків

2020

Організація чартерної програми та рейсів бізнес авіації для моряків

Наша відповідальність

Г рупа компаній бере активну участь у розвитку ділового співтовариства на національному та міжнародному рівнях. Ми підтримуємо крюїнгову галузь, є засновниками “Морської Палати України” та членами асоціації “Всеукраїнське Об’єднання Крюїнгових Компаній”. Крім того, ми співпрацюємо з асоціацією підприємців на півдні України "Європейська Асоціація Ділових Жінок". Наша команда підтримує культурні та гуманітарні ініціативи, що просувають місцеву спадщину та турботу про навколишнє середовище понад 20 років. Керівництво та співробітники регулярно вдосконалюють свої навички та обмінюються досвідом на соціальних та освітніх заходах, які проводяться партнерами. Щорічно за нашої підтримки проходить фестиваль «Дунайська Січ», реалізуються музичні та видавничі проекти з фондом «Коло», газетою «День», «Народний Музей України». Керівництво та працівники компанії допомагають підопічним благодійної організації «Жити Завтра», військовим та бійцям АТО, які потребують медичної допомоги, дитячим будинкам в Одесі і Почаєві. Групою наших компаній за підтримки Міністерства Закордонних Справ України та Міністерства Інфраструктури у співпраці з Морською Палатою України та асоціацією “Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній” було забезпечено повернення тисяч українських моряків додому під час пандемії з усіх континентів.

Наша команда

М и - команда тревел консультантів, та фінансових спеціалістів, яка забезпечує ефективне обслуговування подорожей з використанням провідних технологій. Завдяки скоординованій роботі ми отримали безліч нагород, серед можливих у нашій галузі, неодноразово ставали лідерами з продажу різноманітних авіакомпаній та готелів.